Okulary przeciwsłoneczne męskie

Okulary przeciwsłoneczne męskie na każdą okazję. Specjalnie dla panów przygotowaliśmy bogatą ofertę markowych okularów przeciwsłonecznych męskich na każdą pogodę i niepogodę, które doskonale sprawdzą się na te mniejsze i większe wyjścia.

Wiosenne słońce i otwarcie sezonu rowerowego, słoneczne lato na plaży, jesień za kierownicą samochodu, czy zima na stoku? Męskie okulary do zadań specjalnych, w których zaskakują wysoka jakość wykonania, trwałość oraz komfort noszenia.

Duży wybór okularów i różnorodność modeli to już połowa sukcesu. Teraz musisz tylko zdecydować o kilku kwestiach. Pierwsza, to typ oprawek, który preferujesz. Czy są to oprawki pełne, oprawki półramki, czy może oprawki bezramkowe? Druga, to kształt okularów, w którym będzie Ci do twarzy. Klasyczne oprawki prostokątne, oprawki kwadratowe, oprawki okrągłe, oprawki owalne, czy oprawki trapez? A może modne i designerskie oprawki pilotki, oprawki browline, oprawki panto, czy też oprawki nieregularne? Wybór jest duży, więc od razu podpowiadamy, że panowie z mocno zarysowanymi konturami twarzy powinni wybierać delikatne oprawki o łagodnie zaznaczonych krawędziach. I na odwrót. Do łagodnie zaznaczonych konturów twarzy wybieramy oprawki o mocno zaznaczonych krawędziach. Pozostaje jeszcze tylko kwestia dopasowania koloru oprawek, wyboru koloru szkieł i możemy ruszać w drogę. A jeśli już o drodze mowa, to postaw na ochronę wzroku przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA, UVB i UVC, i wybierz okulary z polaryzacją. Jazda samochodem w okularach polaryzacyjnych to czysta przyjemność!

Stawiasz na oryginalny wygląd? Strzał w 10! Wpadnij do naszego outletu, w którym spotkasz codziennie nowe oferty i nowe promocje. Łap za grosz i po zniżkach markowe oprawki, które będą służyły Tobie jeszcze przez długie lata.

Czytaj więcej